Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej Starostwo Powiatowe w Złotowie
Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwo Powiatowe w Złotowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
Logowanie
Login:
Hasło:

» zarejestruj się    » zapomniałem hasła
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Baczyński Michał, Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
Telefon: (67) 263-59-15
Faks:
E-mail: michal.baczynski@zlotow-powiat.pl

Biecki Jarosław, podinspektor
Telefon: (67) 263-59-20
Faks:
E-mail: owp@zlotow-powiat.pl

Bujkiewicz Jan, pracownik
Telefon: 67 263 59 46
Faks:
E-mail: jan.bujkiewicz@zlotow-powiat.pl

Drab Agnieszka, inspektor ds. zamówień publicznych- Wydział Gospodarczy
Telefon: (67) 263-59-28
Faks:
E-mail: agnieszka.drab@zlotow-powiat.pl

Gąsiewicz Anna, Inspektor
Telefon: 67-264-2281
Faks:
E-mail: anna.gasiewicz@zlotow-powiat.pl

Gibas Beata, inspektor ds. zamówień publicznych- Wydział Gospodarczy
Telefon: (67) 263-59-28
Faks:
E-mail: beata.gibas@zlotow-powiat.pl

Goska Justyna, Podinspektor
Telefon:
Faks:
E-mail: wgn@zlotow-powiat.pl

Ikała Joanna, inspektor- Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Telefon: (67) 2635918
Faks:
E-mail: joanna.ikala@zlotow-powiat.pl

Kajewska Patrycja, promocja
Telefon:
Faks:
E-mail: patrycjakajewska@zlotow-powiat.pl

Kwaśniewska Wioleta, pracownik
Telefon: 67 264 22 81
Faks:
E-mail: wioleta.kwasniewska@zlotow-powiat.pl

Lech Agnieszka, inspektor- Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Telefon: (67) 2635918
Faks:
E-mail: agnieszka.lech@zlotow-powiat.pl

Manikowski Tomasz, st. kpt. inż- KP PSP w Złotowie
Telefon: (67) 263-30-68
Faks:
E-mail: kppspzlotow@psp.wlkp.pl

Michalski Tomasz, Biuro Rady
Telefon: 672635936
Faks:
E-mail: rada@zlotow-powiat.pl

Mruk-Wojtasik Małgorzata, Podinspektor w Wydziale Organizacyjnym - Obsługa Zarządu Powiatu
Telefon: 67 263 5929
Faks:
E-mail: zarzad@zlotow-powiat.pl

Nowak Paulina, Pomoc Administracyjna w Wydziale Organizacyjnym
Telefon: 67 263 5929
Faks:
E-mail: nowakpaulina@onet.pl

Nowak Rafał, Informatyk
Telefon:
Faks:
E-mail: informatyk@zlotow-powiat.pl

Piękoś Grzegorz, Skarbnik Powiatu
Telefon: (067) 263-55-27
Faks:
E-mail: skarbnik@zlotow-powiat.pl

Przybyła Marta, Pracownik I stopnia
Telefon: 672635945
Faks:
E-mail: wbia@zlotow-powiat.pl

Różkowska Joanna, I
Telefon:
Faks:
E-mail: osk@zlotow-powiat.pl

Sobotka Adrianna, kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego
Telefon: (67) 263-59-17
Faks:
E-mail: adrianna.sobotka@zlotow-powiat.pl

Suszkiewicz Justyna, pracownik
Telefon: 67 263 59 46
Faks:
E-mail: justyna.suszkiewicz@zlotow-powiat.pl

Turulczyk Aneta, inspektor- Wydział Budownictwa i Architektury
Telefon: (67) 263-59-45
Faks:
E-mail: aneta.turulczyk@zlotow-powiat.pl

Wagner Beata, Inspektor
Telefon:
Faks:
E-mail: beata.wagner@zlotow-powiat.pl

Wróbel Przemysław, st. Informatyk
Telefon: 67 2635932
Faks:
E-mail: informatyk@zlotow-powiat.pl

Zdrenka Hanna, Podinspektor
Telefon: 672633208
Faks:
E-mail: kadry@zlotow-powiat.pl

Zych Julian, ml. referent
Telefon:
Faks:
E-mail: podgik@zlotow-powiat.pl

Starostwo Powiatowe w Złotowie , Al. Piasta 32, 77- 400 ZŁOTÓW, tel.: (067) 263- 32- 20, fax: (067) 263- 28- 02, starosta@zlotow-powiat.pl, www.bip.zlotow-powiat.pl
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@